Disa persona janë plagosur si pasojë e të shtënave në një bar në Kaliforni (VIDEO)

Të paktën gjashtë persona, mes të cilëve edhe një polic, është plagosur në të shtënat një një bar në Kaliforni.

Marketing

Policia lokale bëri të ditur se mbrëmë para mesnate, një burrë ka filluar të gjuajë në barin “Borderlajn bar edn gril” në vendin rreth 60 kilometra në perëndim të Los-Anxhelosit.

Sulmuesi fillimisht ka shtënë disa plumba, pastaj ka hedhur bomba tymi, dhe ka vazhduar të gjuajë.

“Los Anxheles Tajms”, duke u referuar në policinë lokale, lajmëroi se janë gjuajtur 30 plumba.

Autoritetet u kanë bërë thirrje qytetarëve të shmangin rajonin.