Djali i Tina Tarnerit bëri vatëvrasje

Djali i këngëtares Tina Tarner, Kreg Rejmond Traner (59) u vetëvra me armë zjarri në shtëpinë e tij në Studio Siti, Kaliforni.

Marketing

Autoritetet lokale konfirmuan se ai mbrëmë ishte gjendur i vdekur. Disa orë më herët, nëna e tij ishte mysafire në javën e modës të Xhorxho Armanit në Paris.

Kreg ishte djali më i madh i këngëtares së famshme dhe i saksofonistit të famshëm Rejmond Hil.