Don Xhoni i dedikon këngë modelës ruse

U tha se Don Xhoni dhe Ariana i dhanë fund lidhjes së tyre, por siç duket nuk ka përfunduar gjithçka.

Modelja Ruse shfaqet në videoklipin e Don Xhonit.

A është ky ribashkim, apo vetëm një bashkëpunim këtë na tregon më mirë koha, shkruan “Kosovarja”