Dua Lipa ndryshon stilin e flokëve (Foto)

Përpos sukseseve të shumta ajo është e njohur edhe për stilin e saj unik.

Marketing

Këngëtarja e famshme nga Kosova, Dua Lipa, për një fotografie të postuar në rrjetin social Instagram ka treguar se ka ndryshuar stilin e flokëve.

“Emri i saj është elektricitet dhe do të takoheni shumë shpejt me të”, ka shkruar ajo në Instagram.

Her name is Electricity… and you’ll meet her soon enough ⚡️

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

Marketing