Ballina Showbiz Dua Lipa pozon para pasqyrës, shfaqet gjysmë e zhveshur

Dua Lipa pozon para pasqyrës, shfaqet gjysmë e zhveshur

Sukseset e këngëtarëve shqiptare në botë nuk kanë të ndalur.
Në mesin e tyre është edhe artistja e njohur Dua Lipa, e cila tashmë është duke na bërë krenarë të gjithëve.

Së fundmi, ajo bëri hapjen e finales së Ligës së Kampionëve e cila shkëlqeu me paraqitjen e saj.

Marketing

Nga ana tjetër, Lipa nuk ngurron të shpërndajë me ndjekësit edhe imazhe nga më të ndryshmet, në këtë të fundit shfaqet gjysmë e zhveshur gjersa pozon para pasqyrës.

Ndryshe, u përfol gjatë në rrjete sociale se futbollisti i Real Madridit dhe bukuroshja shqiptare janë argëtuar pas përfundimit të finales së Ligës së Kampionëve mes Madrilenëve dhe Liverpoolit.

Ajo ka paralajmëruar se do performojë në Prishtinë me 10 gusht “Sunny Hill”., ku bashkë me të vjen edhe Martin Garrix.

Exit mobile version