Dua pozon e shtrirë në shtrat, shikojeni çfarë i komenton reperi i njohur

Reperi i njohur shqiptar i la koment interessnt Dua Lipës e cila u fotografua e shtrirë në shtrat.

Marketing

Dua Lipa ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën vjen joshëse nga shtrati, shkruan lajmi.net.

Në mesin e shumë komenteve, të bie në sy ai i Gashit, i cili e quan “ikonë” këngëtaren shqiptare.

Kujtojmë se Gashi dhe Dua kanë performuar vitin e kaluar në “Sunny Hill Festival”.

Projekti i fundit nga Dua është “Swan Song”, kurse Gashi po shijon suksesin e këngës “My Year”.