Duhet të nis një karrierë të re? Video e Cristiano Ronaldo duke kënduar ka habitur fansat

Cristiano Ronaldo i ka lënë fansat e habitur. duke menduar se ai duhet të nisë një karrierë të re, pasi zbuloi një video të vjetër të tij duke kënduar.
Klipi, i cili u regjistrua në vitin 2009, është rishfaqur në internet ku tregon portugezin duke hapur zemrën e tij për ‘Goodbye Amore Mio’ të Julio Iglesias.

Marketing

Në video, ish-ylli i Manchester United shihet i ulur në një studio muzikore duke kënduar me pasion këngën e përkthyer në “Goodbye My Love” në anglisht. Ishte pjesë e një reklame për bankën portugeze tashmë të zhdukur, Banco Espirito Sanro (BES).                            https://youtu.be/is7TQ9y1t8w?si=IyO5ZjQrCADdV6qZ

39-vjeçari mund të ketë shpresuar që videoja të ishte zhdukur përgjithmonë, por fuqia e internetit ka funksionuar kundër sulmuesit të Al Nassr.Fansat mbetën të habitur pasi panë videon me shumë të tjerë të impresionuar në dukje nga aftësitë vokale të Ronaldos.

Një fans shkroi: “Çfarë nuk mund të bëjë ky njeri?”
Një tjetër shtoi: “Ronaldo duhet të tërhiqet dhe të bëhet këngëtar”.
Një i tretë shtoi: “Kjo është shumë e bukur, Amor mio….. ëoë.”
Dhe një përdorues postoi: “Unë nuk e di se çfarë thotë ai, por ku është butoni i shkarkimit.”