E dëgjuat duetin e Mimozës dhe Egzonit?

Këngëtarja Mimoza Mustafa dhe kolegu i saj, Egzon Pireci kanë publikuar bashkëpunimin e tyre.

“A po kthehem”, titullohet kënga e re e dyshes.

Marketing

Kësaj kënge ata ia kanë realizuar edhe videoklipin, të cilin mund ta shihni më poshtë.    https://youtu.be/tR3yuptItjU

Marketing