“E kam dorën me hekur”, modelja shqiptare është rrëzuar dhe ka thyer dorën

Modelja e famshme shqiptare, Vildane Zeneli që jeton e zhvillon karrierën në Amerikë ka vendosur të tregojë disa detaje të reja nga jeta e saj që publiku nuk i dinte.

Marketing

Seksi dhe me forma të përsosura si gjithmonë, Vildane u bë pjesë e rubrikës së emisionit Prive ku zbuloi këto gjëra:

1.Kam kryer shkollën e biznesit në një prej kolegjeve më të mira në Amerikë.

2.Kam mësuar ti jap makinës që prej moshës 9-vjecare.

3.Para dy vitesh, e kam thyer dorën gjatë punës. Jam rrëzuar në banjo në një hotel dhe e kam plot hekura.

4.Kam lindur bjonde.

5.Kam dy vëllezër, tre motra, 7 mbesa dhe 3 nipa. Kur isha e vogël, mendoja që djemt e motrës time i kam vëllezër.

6.Kam hyrë në klasë të parë 4 vjece e gjysmë.

7.Gjithmonë blej dy gjëra njësoj sepse kam frikë që më prishet, kështu që e kam tjetrën rezervë.

8.Nuk më pëlqen të lyhem shumë, por kur e bëj, e bëj pa pasqyrë.

9.Kam 5 makina, apartament në Nju Jork dhe shtëpi në Majami.

10. Nuk pi alkool.

Marketing