E veshur me fustan me lule, kështu po shijon pushimet luksoze Andrra Destani

Është ndër nuset më të komentuara shqiptare. 

Andrra Destani po vazhdon të shijojë pushimet e saj bashkë me bashkëshortin e saj Sinan Hoxha, të cilët po jetojnë një jetë të lumtur bashkëshortore.

Marketing

Mbi 319 mijë është numri i ndjekësve të saj në Isntagram, duke dëshmuar se ajo vërtetë ka shumë adhurues tashmë.

Me ëmbëlsinë dhe sharmin e saj, Andrra ka arritur të fitojë zemrat e shumë personave, por kjo me shumë arsye.

Andrra ka postuar një fotografi në Instagram, ku shihet duke shijuar kohën me diell, e veshur me një fustan me lule, si dhe një buzëqeshje plot sharm.

Shikojeni dhe binduni. /Kosovarja/