Ballina Aktuale Edhe Haraçina nesër feston ftesën për në NATO

Edhe Haraçina nesër feston ftesën për në NATO

Njoftojmë të gjithë qytetarët e Haraçinës se nesër me datën 14.07.2018 ,tek Komuna jonë të tubohen të gjithë ata që duan të festojnë së bashku me ne dhe Kryeministrin z. Zoran Zaev për pranimin e Maqedonisë në NATO dhe (EU).

Marketing

Qeveria organizon festë të madhe për këtë sukses të vendit dhe të gjithë ata që duan ti bashkangjiten kësaj feste nesër në ora 20:30 do të nisemi drejt qeverisë për të festuar këtë sukses.

Shkojmë përpara !
#MilikijeHalimi
#ZoranZaev”, thuhet në njoftimin e Komunës së Haraçinës.

Marketing
Exit mobile version