Edhe ky këngëtar kosovar ka mbjell flokët

Së fundmi, reperi nga Ferizaji, 2Ton kishte mbjellur flokët.

E pas tij duket se një gjë të tillë e ka bërë edhe prezantuesi i njohur, Naim Abazi i cili ndryshoi pamje, shkruan lajmi.net.

Marketing

Në një fotografi të qarkulluar në rrjete sociale, shihet se prezantuesi ka mbjell flokët dhe se pamja e tij është tërësisht e ndryshme.

Ky transformim i Naimit po pëlqehet edhe nga publiku i cili mori komente mjaft pozitive.

Naimi tash e disa vite është duke ushtruar profesionin e moderatorit i cili na shoqëron çdo javë me programin “Odeon”.