​Edon Zhegrova shënon super gol kundër Rijekës

Në kuadër të “PlayOff-it” të kualifikimeve për në Ligën e Konferencës po luhet edhe ndeshja mes Lille dhe Rijekas.

Marketing

Të dy skuadrat po barazojnë 1:1 në stadiumin “Pierre-Mauroy” të Francës, me golat e shënuar nga Marco Pasalic e Edon Zhegrova, raporton KosovaPress.

Ylli kosovar e ka nisur ndeshjen si titullar, dhe shënoi golin e barazimit për Lille në minutën e 43′ të ndeshjes.

Golin e gjeni më poshtë.