Elhaida Dani zbulon bashkëpunimin me këtë artist të huaj

Këngëtarja Elhaida Dani ka lajmëruar përmes profilit të saj në Instagram se së shpejti pritet të sjellë një bashkëpunim mjaft të veçantë.

Marketing

Ajo ka publikuar në rrjete sociale një video ku tregon se në muajin tetor do të sjellë bashkëpunim me një artist të njohur nga Kanadaja me emrin Nathaniel.

“Yayyyyy !!!! Kjo tregon qe tashme bota eshte kaq e vogel … Nga Kanadaja ne Australi krijuam një kenge qe e dua shume dhe mezi pres t’jua tregoj ! Ja nje paradhenje te ktij dueti me @itisnathaniel qe do jet publik ne tetor,”-ka shkruar Elhaida krahas videos së publikuar në rrjete sociale.