Elita Masha i futet politikës, i bashkohet BDI-së së Ahmetit

Intelektualja tetovare, Elita Masha, drejtoreshë e deridjeshme në Wilson School, si duket do të ju bashkangjitet Bashkimit Demokratik për Integrim, shkruan Gazeta Lajm.

Marketing

Një postim paralajmërues ka bë vetë Elita, duke postuar në Facebook një foto me kryetarin e BDI-së, Ali Ahmeti.

“Nga sfida në sfidë gati për tu vën në shërbese dhe kontribut pranë Liderit te Shqiptarëve #BDI e se Nesërmes, #Me Ali Ahmetin, #NATO&EU”, ka shkruar Masha në Facebook

Marketing