Elvanën nuk e kishim parë kurrë kaq të qeshur!

Këngëtarja Elvana Gjata është duke shijuar një verë të mbushur me pushime por edhe me koncerte.

Marketing

Gjatë ditës së sotme ajo ka publikuar një foto mjaft të bukur në rrjete sociale, ku e shohim me flokët kaçurrela si dhe me buzët e kuqe.

Elvana duket mjaft e qeshur në këtë foto, ndërkohë që vetëm pak javë më parë publikoi këngën e saj më të re, “Mike” një bashkëpunim mes saj këngëtarit John Shahu dhe reperit Ledri Vula.

 

Marketing