Eni Koçi një “bella” në këngën e fundit (Video)

Këngëtarja Eni Koçi ka promovuar sot këngën e saj më të re “Bella” që është një bashkëpunim i saj me Lindonin

Marketing

Kënga edhe kësaj here është punuar nga i fejuari i Enit, Genc Prelvukaj.

Teksti i këngës është shkruar nga Eni dhe Lindon.

Kënga është me ritme verore dhe deri tani ka pasur komente të mira në youtube.

Marketing