Eni Koçi publikon bashkëpunimin ‘Zemër’ me Besnik Qakën (Video)

Eni Koçi dhe Besnik Qaka sjellin ‘Zemër’.
Në një prodhim të Genc Prelvukaj, dyshja Eni Koçi dhe Besnik Qaka, solisti i grupit NRG Band kanë publikuar bashkëpunimin e tyre.

Marketing

Kënga me titull ‘Zemër’ vjen me një videoklip të bukur të realizuar nga BlackFish Entertainment.
Ndërsa Eni ka zbuluar se ajo shumë shpejtë do të vijë me një bashkëpunim tjetër me Gencin, të tretin me radhë nga dyshja.

Marketing