Enis Bytyqi sjell këngën “Marak” (Video)

Enis Bytyqi renditet ndër emrat më të njohur të muzikës në vend.

Marketing

Së fundmi ai ka publikuar një projekt të ri muzikor, ku ka trajtuar temën e dashurisë.

Muzika dhe teksti janë realizuar nga vet këngëtari, ndërsa xhirimet e videoklipit janë bërë në Paris.

Marketing