Enkelejda Bushi me monolog për Dëshmorët e Kombit (video)

Enkelejda është vetem 7 vjeçare që me zërin dhe pasionin për aktrimin të bën të mendosh për të ardhmen e saj.
Të bën të mos t’ju permbahesh lotëve nga recitimi i saj.

Marketing

Ajo është edhe nxënëse e dalluar në shkollë fillore ku ajo vijon mësimet.

Ëndrra e saj është që një ditë të jetë aktore e madhe.

Më poshtë po ju sjellim një nga monologjet më emocionuese të saj për Dëshmorët e Kombit.

Enkelejda reciotn monologun për Dëshmoret e Hanit të ElezitJu lutem Shperndajeni videon

Publiée par Blerim Bushi sur Vendredi 14 septembre 2018

Marketing