Enver Robelli i fshinë të gjitha postimet AntiIslame pas revoltës së madhe të Popullit Shqiptarë

Opinonisti Enver Robelli është detyruar ti fshijë të gjitha postimet AntiIslame që krijuan bujë të madhe mbrëmë dhe sot. Robelli e quajt futbollistin Xherdan Shaqiri “budalla” dhe “analfabet” për shkak se ky i fundit pas fitores historike të Zvicrës ndaj Serbisë e falenderoj Allahun me ELHAMDULILAH, pas kësaj kan vijuar kritika të ashpëra të popullit shqiptarë ndaj Enver Robellit.

Marketing

Kujtojm se edhe para dy viteve akademiku Mehmet Kraja u detyrua të deaktivizohet nga rrjetet sociale pas një shkrimi të tij antiislam e që më pastaj populli shqiptarë eksplodoj me ragime anti Mehmet Kraja.