Ermal Fejzullahu dhe Bes Kallaku lansojnë këngën ‘Daja’ (Video)

Ermal Fejzullahu dhe Bes Kallaku kanë lansuar projektin e tyre të përbashkët.
‘Daja’ mban titulli këngës që vjen edhe me videoklip në kanalin Youtube.

Marketing

Ky është bashkëpunimi i tyre i parë, një duet mjaftë interesant me skena komike, e që pritet të jetë një nga këngët më të dëgjuara të kësaj sezone.

Marketing