Ermal Krasniqi dhe Albion Rrahmani të pandalshëm në Rumani, shënojnë dy gola për epërsinë e Rapid Bucurest ndaj FCBS

Rapid Bucurest ka shënuar dy gola të shpejtë ndaj FCBS.

Marketing

Golat i shënuan dy sulmuesit kosovar, Ermal Krasniqi dhe Albion Rrahmani.

Krasniqi në minutën e 12’të me asistimin e Rrahmanit e më pas ky i fundit pas katër minutave shënoi edhe gol me asistimin e Petrilas.

Rezultati aktual 1-2.

Ja golat:                                                https://youtu.be/7yD-3QmpEGwsi=WdE5nFbsXAibI-F_              https://youtu.be/_PpJxmN-0WI?si=cMbfMITTmWUCHn2u