Faleminderit”, Endrit Thaçi publikon një fotografi pas Marshit për Drejtësi

Endrit Thaçi, djali i ish-presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, i ka falënderuar pjesëmarrësit që ishin në marshin e sotëm në mbështetje të babait të tij dhe ish-krerëve tjerë të UÇK-së që po mbahen në paraburgimin e Gjykatës Speciale në Hagë.

Marketing

“Faleminderit!”, ka shkruar Endriti në një fotografi të publikuar në InstaStory.