Fatmir Spahiu: Vuçiqi edhe lojen po vika me kqyr

Aktori i njohur, Fatmir Spahiu ka komentuar vizitën e presidentit serb Aleksandër Vuçiq në Kosovë.

Marketing

Ai ka ironoziar me vizitën e tij, derisa ka thënë se nesër do ta përcjellë lojën mes Kosovë dhe Ishujt Faroe.

“Qysh ja ka nis Vuçiqi edhe lojen neser po vika me kqyr.”, ka shkruar mes tjerash ai në Facebook.