Ballina Showbiz Fejohet vajza e Shyhretes, Engjellusha i jep fund beqarisë

Fejohet vajza e Shyhretes, Engjellusha i jep fund beqarisë

Familja Salihu sonte kanë festë pasi Engji po i jep fund beqarisë.

Marketing

Ajo po fejohet me Mërgim Riza i cili jeton dhe punon në Zvicër.

Ceremonia ishte mjaft private dhe pa praninë e kamerave.

Ja foto e parë e çiftit më të ri./nzoom.biz 

Marketing
Exit mobile version