Festë e madhe në ditëlindjen e 32-të të Ledri Vulës, këndon Ermal Fejzullahu

Ledri Vula sot ka mbushur 32 vite jetë.
Me rastin e kësaj dite të veçantë për të dhe familjen e tij të cilët e kanë vetëm këtë djalë hasret, Ledrit i është organizuar një super festë në të cilën janë mbledhur yjet e estradës dhe familjarë.

Këngëtari Ermal Fejzullahu është përzgjedhur që të kujdeset për atmosferën e ‘çmendur’ e cila sa po shkon e po bëhet edhe më e magjishme.

Marketing

Pamje nga mbrëmja e sotme me shumë të ftuar ka publikuar menaxheri i Ledrit, Faton Shoshi dhe vetë protagonisti kryesor i mbrëmjes.

Në fotot e postuara Ledri shihet poashtu me mike e tij Yllka Brada e cila i dhuroi një puthje

Marketing