Festë pa të brendshme në familjen Kardashian

Kourtney Kardashian ka festuar ditëlindjen e saj të 40-të. Ajo ka shijuar një torte derisa gjatë kësaj parti janë harxhuar shumë shishe me Tequila, kurse në të kanë kënduar edhe Robin Thicke dhe Sia

Marketing

Party për ditëlindjen e saj është mbajtur në villen e Kris Jenner në Beverly Hills dhe është përcjellur edhe nga familja, përfshirë ish të dashurin e Kourtney, Scott Disick.

Kim (38) dhe Kourtney të dyja kanë pasur të veshur një veshje Versace për këtë ngjarje.

Asaj i ka munguar Caitlyn Jenner (emri i babait të saj), në ditëlindjen që është mbajtur në villen e nënës së Kourtney të enjten në mbrëmje.

Party ka qenë personale por aty kanë marrë pjesë edhe shumë personalitete të tjera.

E veçanta ka qenë se Kourtney ka pasur të veshur një veshje ku të brendshmet nuk figuronin në trupin e saj.

Në mesin e të ftuarve ishin edhe Paris Hilton dhe French Montana. /GazetaExpress/