Fjalët e kësaj plake po dridhin internetin

Një video mjaft interesante po qarkullon kohëve të fundit në rrjete sociale. Bëhet fjalë për një grua të moshuar e cila përmes disa vargjeve rrëfen për regjimin e Sllobodan Millosheviqit dhe për të bëmat e serbëve në luftën e fundit në Kosove

Marketing

Ajo në këtë video e lavdëron ish presidentin e SHBA-ve për ndihmën dhënë Kosovës në kohërat e vështira. Ajo e uron atë për më të mirat në jetë.

Ajo fjalë ka edhe për ish presidentin historik të Kosovës, Ibrahim Rugovën.
Kritika ajo ka për deputetët në Kuvend pasi që sipas saj ata nuk po mendojnë aspak për popullin.

Për më shumë ndiqeni videon në vijim:

 

Marketing