Fjalët e para të aktorit turk pas arritjes në Kosovë

Erkan Petekkaya ka mbërritur në Kosovë.
Erkan Petekkaya i cili njihet në trojet shqiptare si ‘Cihan’ nga seriali ‘Paramparca’ ka mbërritur në qytetin e Prishtinës.

Marketing

Aktori i njohur turk ka ardhrur në Kosovë për një intervistë dhe përkrah kësaj bashkë me gruan e tij është duke shijuar jetën në qytetin e Prishtinës.

Në postimin e bërë në llogarinë e tij në Instagram Erkan j’u ka dëshiruar shqiptarëve një ditë të këndshme: “ Ju deshiroj dite te mire” ka shkruar ai.

View this post on Instagram

#Kosova hatırası Ju deshiroj dite te mire

A post shared by Erkan Petekkaya (@erkanpetekkaya) on