Formacionet e çerekfinales fantastike, Brazili – Belgjika

Brazili dbe Belgjika zhvillojnë sonte duelin e tyre në çerekfinalen e Kampionatit botëror 2018.

Marketing

Brazili dhe Belgjika takohen sonte në ndeshjen e dytë çerekfinale në Kampionatin botëror 2018.

“Sky Sport” ka publikuar formacionet e skuadrave.

Brazili (4-4-2): Alisson; Fagner, Thiago Silva, Miranda, Filipe Luis; Fernandinho, Paulinho, Willian, Coutinho; Neymar, Gabriel Jesus.

Belgjika (3-4-3): Courtois; Alderweireld, Boyata, Vertonghen; Meunier, De Bruyne, Witsel, Carrasco; Mertens, Lukaku, E. Hazard.

Marketing