Formacionet e çerekfinales, Suedia – Anglia

“Sky Sport” ka publikuar formacionet e mundshme të skuadrave.

Marketing

Suedia dhe Anglia takohen sot në çerekfinalen e tretë të Kampionatit botëror 2018.

“Sky Sport” ka publikuar formacionet e mundshme të skuadrave.

Suedia (4-4-2): Olsen; Krafth, Lindelof, Granqvist, Augustinsson; Claesson, Larsson, Ekdal, Forsberg; Berg, Toivonen.

Anglia (3-5-2): Pickford; Walker, Stones, Maguire; Young, Lingard, Henderson, Dele Alli, Trippier; Sterling, Kane.