Ballina Lajme Maqedoni Foto lajm: Zaev për fundjavë në Greqi

Foto lajm: Zaev për fundjavë në Greqi

Kryeministri Zoran Zaev po qëndron për fundjavë në Halkidiki, njoftoi Radioja e Selanikut.

Marketing

Zaev po qëndron në Greqi me gruan e tij i shoqëruar edhe nga njëri zëvendëskryeministër me gruan e tij.

Sipas radios greke, Zaev do të kalojë natën në një nga kampet në gadishullin, Kassandra, dhe nesër do të kthehet në Maqedoni.

Marketing
Exit mobile version