Fundjava fillon me këto superndeshje

Dita e shtunë do të jetë e mbushur me superndeshje për adhuruesit e futbollit.

Marketing

Premierliga filloi në javën e kaluar, ndërsa në këtë fundjavë startojnë La Liga dhe Serie A, shkruan Express.
Më poshtë mund t’i shihni disa nga ndeshjet më interesante që pritet të zhvillohen sot:

Premier League: Chelsea vs Arsenal, ora 18:30

Serie – A: Chievo vs Juventus, ora 18:00

Lazio vs Napoli, ora 20:30

La Liga: Barcelona vs Deportivo Alavez, ora 22:15

Ligue 1: Guingamp vs PSG , ora 17:00

Marketing