02/12/2023
Ballina Showbiz Geta Beqa nuk ndalet! Kështu ushtron ajo teksa ekspozon të pasmet…

Geta Beqa nuk ndalet! Kështu ushtron ajo teksa ekspozon të pasmet…

Është ndër ato femra që po na bën krenarë nëpër botë. 

Marketing

Geta Beqa po vazhdon të na mahnitë me paraqitjet e saj, e cila njëkohësisht po vjen me fitore dhe medalje të shumta në fitnes

Përveç sukseseve në karrierë, Geta po merr vëmendjen edhe me trupin e saj, e cila çdo herë komentohet për fizikun.

Këtë e ka dëshmuar edhe sot, me anë të një videoje të publikuar në Instagram ku shihet ajo duke ushtruar, teksa xhirohet nga prapa.

Të pasmet e saj janë fokusuar në video, duke lënë imagjinatën e lirë.

Shikojeni dhe binduni edhe ju.