Gigi Hadid rikthen farmerkat e viteve të 90-ta

Kur është fjala për veshje interesante, padyshim që më e njohura e kohës është bërë Gigi Hadid.

Marketing

Kur është fjala për veshje për daljet në mbrëmje, mund të jetë e lehtë të bësh zgjedhjen; një fustan i zi dhe klasik.

Modelja 24 vjeçare po krijon një ide të re sa i përket veshjeve të mbrëmjeve.

Natën e kaluar, Gigi doli në rrugët e Nju Jorkut me një kombinim të farmerkave të gjera të stilit të nëntëdhjetave dhe një bluzë nga sateni.