Gjendet trupi i pajetë i plakut nga Strimnica e Tetovës në lumin Vardar

Në ujërat e lumit Vardar në fushat e fshatit Saraçinë në komunën e Zhelinës mëngjesin e sotëm është gjetur një trup i pajetë.

Marketing

Policia ka bërë identifikimin e trupit dhe bëhet fjalë për Gani Sh. (91) i cili është denoncuar si i zhdukur 10 ditë më parë në fshatin Strimnicë.

Marketing