Gjibraltar – Maqedoni: Formacionet zyrtare

Maqedonia sonte zyrtarisht do të fillojë garat në Ligën e Kombeve kundër Gjibraltarit.

Marketing

Trajneri, i kombetares së Maqedonisë ka shpallur formacionin zyrtar:
Dimitrievski, Ristevski, Musliu, Alioski, Ristovski, Nikolov, Spirovski, Bardhi, Pandev, Trajkovski dhe Triçkovski.
Ndeshja fillon në 20:45, dhe transmetohet drejtpërdrejtë në Supersport 5 HD dhe SportKlub 2.

 

Marketing