Gol në minutat shtesë në takimin Sampdoria – Inter (video)

Ndeshja e luajtur në Luiggi Ferraris të Genoas, u mbyll me fitoren e mysafirëve 0-1.

Marketing

Kjo fitore e Interit vie pas një performance të jashtëzakonshme në Ligën e Kampionëve.

Zikaltërit me pikët e arkëtuara sot kanë arritur në kuotën e shtatë pikëve në pesë ndeshje, duke regjistruar kështu dy fitore, një barazim dhe dy humbje humbje.Në xhiron vijuese, Spalleti me djelmoshat e tij e presin Fiorentinën në Giuseppe Meazza, kurse Sampdoria udhëton në Sardenja për t’u përballur me Cagliarin.

Marketing