Gold AG ka disa fjalë për këngën e Shyhrete Behlulit, dedikim për nënën

Shyhrete Behluli dje ka publikuar këngën kushtuar nënës, Gold AG zbulon një detaj të këtij projekti.

Marketing

Shyhrete Behluli në Ditën Ndërkombëtare të Gruas, ka publikuar projektin me titull “Je e vetmja”, të cilit ia shoqëroi edhe videoklipin.

Reperi Gold AG, përmes një postimi në Instagram, ka shkruar se një pjesë të tekstit të kësaj kënge e shkroi ai, me vargje që kanë rrjedhur nga zemra.

“NANË, ma e reja e Shyhrete Behlulit, një pjesë teksti nga zemra dhe dora ime…shpresoj që ta pëlqeni”, ka shkruar reperi. /Lajmi.net/