Gold AG tregon për herë të parë çka e ka Encën

Edhe reperi Gold AG u është përgjigjur pyetjeve të shumta që i kanë bërë publiku nëpërmjet Instagramit.

Mirëpo sigurisht se nuk ka pasur se si të mos bie në sy pyetja e këngëtares Enca Haxhia dhe përgjigja e Goldit, shkruan lajmi.net

Marketing

‘A mke xhan?’ i kishte shkruar këngëtarja seksi ndërsa Ariani ia kthen ‘Shumë shumë’.

Ai më parë në një intervistë për ‘Mirage’ në rubrikën ‘Kë zgjedh’ ishte pyetur nëse e ka gjoksin më seksi Ingrid Gjoni apo Enca dhe Gold AG e kishte zgjedhur pikërisht Encën.

Ata nuk kanë ndonjë duet bashkë por duke i pasur parasysh raportet e afërta, shoqërinë mes vete dhe sukseset që të dy kanë, sigurisht se mund ti shohim shumë shpejt në një duet.