Gresa Behluli në fustan të nusërisë, po duket si në përralla!

Gresa Behluli dhe Lulëzim Ibrahimi sonte po martohen.
Tashmë çifti kanë hyrë në sallë, teksa Gresa po shkëlqen në fustan përrallor ndërsa Lulëzimi elegant në kostum të zi, shkruan Indeksonline.

Marketing

Kujtojmë që në ahengun i cili po mbahet në një nga restaurantet në periferi të Prishtinës të ftuar janë edhe shumë emra të njohur dhe figura politike.

Në mesin e të ftuar është edhe kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj së bashku me Anitën.