Greta sjell këngën e re ‘E kuqe’

Është publikuar kënga më e re e Greta Koçit.
“E kuqe” titullohet projekti i ri i realizuar nga United Records dhe Jimmy, me tekst nga Endrit Mumajesi.
Klipi u realizua nga Black Fish Entertainmet.

Marketing