Gruaja e Aziz Salihut e ka trupin më të bukur se të 18 vjeçareve

Aziz Salihu është boksieri legjendar që ka mbetur në mendjen e njerëzve për shkak të sukseseve të shumta në boks.

Marketing

Azizi ishte ndër figurat më të shquara të sportit brenda dhe jashtë vendit. Ai, mbetet një figurë e shquar e boksit.

Aziz Salihu shpesh është përfolur edhe për jetën jashtë ringut. Vajza e tij Monika u bë shumë e njohur si këngëtare, sidomos me këngën “Qika e boksierit”, shkruan “Kosovarja”.

Por, a e njihni gruan e Azizit? Ajo duket si vajzë e re..