Gruevski poston trajlerin e filmit maqedonas dhe ka një porosi (VIDEO)

Ish- kryeministri i Maqedonisë, Nikolla Gruevski i cili kohë më parë është arratisur në Hungari, mbrëmë ka postuar trajlerin e filmit serik “Maqedonia”.

Marketing

Revista”Fokus” shkruan se seriali duhet të kishte 80 episode dhe ai ka marrë buxhetin prej miliona eurove, por kur nuk është realizuar, tansmeton agjencia e lajmeve INA.

Gruevski në këtë postim i ka cituar fjalët e trajlerit të filmit: Maqedonia është një tregim dashurie… Kurse në dashuri, fati dhe dhimbja shkojnë së bashku. (INA)

Marketing