Haradinaj e largon me forcë një grua nga foltorja (Video)

Sot në Prizren është mbajtur seanca solemne e Kuvendit të Kosovës për nder të 140 vjetorit të Lidhjes Shqiptare të Prizrenit.

Marketing

Aty kanë folur zyrtarët shtetëror, përfshirë Kryetarin e Kuvendit, Kadri Veselin, Kryeministri Ramush Haradinaj, Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta, Kryetari i Kuvendit të Maqedonisë, Talat Xhaferi dhe personalitete të tjera.

Ndër ta qe një zonjë që mori fjalën, e cila vetën e prezantoi si familjare e Mehmet Derallës, së cilës fjalën ia ndërpreu, kryeministri Haradinaj. Madje Haradinaj u përpoq që zonjën që ishte në foltore ta largonte me forcë.

“Me respektin për ju vazhdon ceremonia me detyrat tjera”, u shpreh Haradinaj.
“Po mos më kap kështu”, u shpreh ajo, duke kundërshtuar që të largohet.

Haradinaj e largon me forcë një grua nga foltorja gjatë ceremonisë për nder të 140 vjetorit të Lidhjes së Prizrenit (VIDEO)

Haradinaj e largon me forcë një grua nga foltorja gjatë ceremonisë për nder të 140 vjetorit të Lidhjes së Prizrenit (VIDEO)

Publiée par Klan Kosova sur Dimanche 10 juin 2018

Marketing