“Hazall” me pamje krejt tjetër, nuk do ta njihni

Një “Hazall” me pamje tjetër

Marketing

Aktorja e njohur turke, Alina Boz e cila tek ne u bë e njohur duke i dhënë jetë rolit të “Hazallit” në serialin “Fatet e Kryqëzuara” ka publikuar një fotografi të ëmbël ku shihet se ajo ka ndryshuar dukjen e saj.

“Hazall” në fotografinë e fundit shihet me flokë më të shkurta dhe më të errëta të cilës ia kanë dhënë një pamje shumë më ndryshe nga ajo që jemi mësuar ta shohim

Ky ndryshim i ka pëlqyer mjaft shumë ndjekësve të saj të cilët kanë pëlqyer dhe komentuar imazhin e publikuar në llogarinë e saj “Instagram”, e cila numëron mbi 862 mijë ndjekës.