Hidhet shorti i Ligës së Kampionëve, Shkëndija kundër Zvezdës

Është hedhur shorti i Playoff-it i Ligës së Kampionëve.
Shkëndija e Tetovës nëse arrin të fitoj kundër Salzburgut do të luaj me fituesin e ndeshjes Zvezda- Spartak Trnava.

Marketing

Ndeshjet e para do të luhen me 21 dhe 22 gusht ndërsa ato të kthimit me 27 dhe 28 gusht.
Më poshtë është shorti i cili është hedhur sot në selinë e UEFA-së.