Hitet verore të Ledrit kalojnë njëzet milionëshin

Edhe kjo verë i takon Ledri Vulës. Këtë e dëshmon numri i madh i koncerteve dhe i publikut.

Marketing

Veç koncerteve këtë verë ai solli edhe projekte muzikore, dy nga to bashkëpunime që momentalisht janë këngët më të dëgjuara.

Ai në fillim erdhi në bashkëpunim me Lyrical Son me ‘Princess Diana’, ndërsa javë më pas erdhi me ‘Mike’me Elvana Gjatën dhe John Shahun.

Që të dyja këngët në kanalin ‘Youtube’ janë klikuar mbi 20 milion herë. Këtë lajm e ka ndarë në llogarinë Instagram me ndjekësit e tij edhe vet Ledri.

Marketing