“I love Tropoja”, Edi Rama aktor në filmin e ri të Ermal Mamaqit

Ermal Mamaqi është duke punuar për filmin e tij të dytë ‘I love Topoja’, pas suksesit me filmin “Dy gisht mjaltë”.

Marketing

Pjesë e tij janë bërë personazhe të njohur, po mes tyre duket se do të jetë edhe kryeministri Edi Rama. Po po, siç e lexuat!

Në rrjet po qarkullojnë disa foto ku Rama shihet mes kastit të aktorëve, i veshur me të zeza, një bluzë të kuqe dhe paruke në kokë.

Ai ka vendosur lente në njërin sy dhe me siguri të gjithë do të habiteni me pamjen e tij. Ende nuk dihet se cili do të jetë roli i kryeministrit në film.

Ndërkohë, mbetet të presim derisa filmi “I love Tropoja” të dalë në çdo kinema për t’u parë se cili do të jetë roli i tij në komedinë e aktorit.